Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła 16.10.2016 r.


 1. OgłoszeniaDziękujemy o. Symeonowi za wygłoszone słowo Boże. Po Mszy św. ks. misjonarz przeprowadzi zbiórkę na cele misyjne. Prosimy o wsparcie jego dzieła.
 2. Częściowej zmianie ulegają godziny pracy kancelarii: kancelaria będzie czynna we wtorki od 18.30 do 20.00, natomiast nie będzie czynna w piątki wieczorem.
 3. Przyjmujemy już na wypominki za zmarłych, oraz na listopadową Mszę św. gregoriańską zbiorową za zmarłych w zakrystii lub w kancelarii.
 4. Dziś po Mszy o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 5. Sakrament bierzmowania dla osób, które rozpoczęły przygotowania w zeszłym roku, będzie 18.XI (piątek) o godz. 18.00. Obowiązkowe spotkanie dla tych kandydatów dziś o godz. 19.00 w kościele.
 6. Modlitwa uwielbienia w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej. W tym roku będzie ją prowadził x. Jakub wraz z parafialną wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym Emmanuel oraz Diecezjalną Diakonią Modlitwy Ruchu Światło-Życie.
 7. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Sokółki, miejsca cudu eucharystycznego, Suchowoli i Świętej Wody w sobotę 22.10. Wyjazd o 6.00 z przystanku po drugiej stronie al. Piłsudskiego. Koszt z obiadem 65 zł. Informacje i zapisy u ks. Piotra.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali tacę na misje.
 9. Także w następną niedzielę po Mszach św. prowadzona będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą zdolną lecz niezamożną młodzież.
 10. Starosta Wołomiński, oraz Mazowiecka Wspólnota Samorządowa zapraszają na bezpłatne warsztaty dla pedagogów i rodziców nt. zagrożeń przestrzeni cyfrowej. 24.X w Szkole Podstawowej Nr 3 w Markach. Bliższe informacje na plakacie w gablocie.
 11. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką.