Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedziela Zwykła 27.08.2017


 1. Dziś, jak w każdą niedzielę, koronka i adoracja od 15.00 do Mszy wieczornej.
 2. Do przyszłej niedzieli obowiązuje jeszcze wakacyjny grafik nabożeństw i pracy kancelarii.
 3. W czwartek zapraszamy na modlitwę w intencji Ojczyzny: adoracja od 18.30 do 20.00 i Msza św. o 20.00.
 4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św.: 7.00, 17.00 i 18.00. Do chorych udamy się od godz. 9.00.
 5. W I sobotę miesiąca o godz. 7.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo wynagradzające Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP.
 6. W tym roku piknik parafialny połączony będzie z odpustem i odbędzie się 10.09. W programie m.in. występ ks. Bogusława Kowalskiego, a w finale występ zespołu „Razem za Jezusem”.
 7. Krucjata Różańcowa zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Różaniec do granic”, wyjazd pielgrzymkowy z parafii 7.10. Bliższe informacje w zakrystii.
 8. Kurs przedmałżeński rozpocznie się od początku września. Pierwsze spotkanie w przyszłą środę 6.09 o 19.00 w Domu Katolickim.
 9. W ramach przygotowania do Jubileuszu 100 – lecia Parafii w tym tygodniu wykonaliśmy czyszczenie naszej świątyni, rozpoczęliśmy prace związane z uporządkowaniem terenu przed kościołem, nasadzeniem roślinności, posiadamy już projekt na parafialną toaletę i rozpoczęliśmy prace kanalizacyjne. (Na początku tygodnia mogą być utrudnienia w dojechaniu na parking kościelny) Osoby, które mogłyby służyć jakąkolwiek pomocą – fizyczną, materiałową, sprzętową czy finansową prosimy o kontakt. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali tacę na sfinansowanie tych prac. Pracowali w tym tygodniu p. Agnieszka Janicka, p. Wojciech Jedliński, Marian Sadlik, Bogdan Pasymowski, Dariusz Borecki, Dariusz Chmielewski. Z serca dziękujemy za bezinteresowną pomoc.
 10. W przyszłą niedzielę po mszach św. będzie zbierana puszka na Katolicki Ośrodek Adopcyjny
 11. Dzisiaj rozdanie intencji dla Kół Żywego Różańca na miesiąc wrzesień
 12. Prasa katolicka.