OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022


  1. W piątek 26.08 obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Z racji uroczystości w tym dniu można spożywać pokarmy mięsne.
  2. Zapraszamy na modlitwę w intencji Ojczyzny w najbliższy czwartek 28 VII – na różaniec o 17.15 i Mszę św. o 18.00.
  3. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w środę 14 IX 2022 i potrwa do 23 XI. Zapisy u księdza w zakrystii, lub w kancelarii.
  4. Z racji na zbliżający się 11 IX odpust i piknik w naszej parafii, za tydzień odbędzie się wielka zbiórka fantów, które będą losowane podczas loterii na pikniku. Prosimy o przynoszenie rzeczy nowych, ciekawych – takich które sami chcielibyśmy dostać jako upominek. Potrzebujemy ciągle fantów dla dzieci: gry, zabawki… , jak i dla dorosłych: książki itp. Za tydzień wolontariusze z domowego kościoła po każdej mszy św. przy drzwiach wejściowych do kościoła będą zbierali przyniesione fanty. Przychód z loterii i pikniku będzie przeznaczony na wsparcie działalności wszystkich wspólnot naszej parafii. Nadal zapraszamy chętne osoby do pomocy i oczekujemy na sponsorów, oraz wsparcia od firm i przedsiębiorstw. Prosimy o kontakt.
  5. Zbigniew Bigda misjonarz z Kazachstanu składa serdeczne podziękowania za złożone ofiary na misyjne wsparcie. Zebrał kwotę 7000zł.
  6. Zachęcamy do wsparcia obywatelskiego projektu „W obronie chrześcijan” ustawy o zmianie ustawy – Kodeks Karny. Podpisy możemy składać w zakrystii.
  7. Dzisiaj po Mszach św. przeprowadzimy zbiórkę do puszek na utrzymanie Radia Maryja i TV Trwam. Bardzo prosimy o wsparcie naszych katolickich mediów.
  8. Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma dyżurów porannych w kancelarii z wyjątkiem sobót, w piątek kancelaria jest nieczynna.
  9. Prasa katolicka.