Ogłoszenia duszpasterskie –XVIII Niedziela Zwykła–04.08.2019 r.


  1. W każdą niedzielę zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego. W czwartek adoracja po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30
  2. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w środę 11.IX.2019 i potrwa do 13.XI. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  3. W sobotę 10.VIII odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka nocna z Miedniewic do Niepokalanowa. Wyjazd autokarem spod kościoła o 18.20. Chętnych zapraszamy do wpisywania się do zeszytu pod chórem.
  4. W najbliższych dniach wyruszają pielgrzymki piesze na Jasna Górę. W dn. 11-15.08, oraz od 22-26.08 wyrusza także Rowerowa Pielgrzymka, szczegóły na plakacie przed kościołem. Pielgrzymi, którzy chcieliby otrzymać indywidualne błogosławieństwo, mogą zgłosić się po Mszy św. do zakrystii.
  5. Akcja Katolicka zaprasza do wspólnego pielgrzymowania na uroczystości ustanowienia pierwszego w Polsce Sanktuarium Świętej Filomeny w Gniechowicach koło Wrocławia. W czasie trzydniowej pielgrzymki od 9 do11 sierpnia zaplanowano nawiedzenie m.in. – Sanktuarium Świętej Anny na Górze Świętej Anny, Opactwa pocysterskiego w Krzeszowie, Niepokalanowa i inne. Koszt pielgrzymki 450 zł. Bliższe szczegóły w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej www.akcja.marki.net.pl
  6. We wtorek 6.VIII wypada święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o 7.00 i 18.00
  7. Przypominamy, że przez cały lipiec i sierpień obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw, oraz pracy kancelarii. Nie ma Mszy o 8.00, nie ma dyżurów porannych kancelarii z wyjątkiem sobót.
  8. W niektóre dni tego tygodnia są wolne intencje. Zapraszamy.
  9. Prasa katolicka.