OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.07.2022


  1. Przypominamy, że trwamy w wakacyjnym porządku nabożeństw i pracy kancelarii. Nie ma Mszy św. w dni powszednie o 8.00, nie ma dyżurów porannych w kancelarii z wyjątkiem sobót.
  2. W związku z przygotowaniem do parafialnego pikniku zapraszamy chętne osoby do pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia. Szukamy ciekawych pomysłów. Prosimy o wsparcie finansowe, lub materialne osoby indywidualne, właścicieli firm i przedsiębiorstw. Jest to okazja do zareklamowania swojej firmy. Zbieramy fanty do loterii. Mile widziany jakiś sponsor, lub ofiarodawca nagrody głównej. Chętnych do pomocy w pikniku prosimy o zgłaszanie się do ks. Rafała, lub w zakrystii pozostawiając swoje dane kontaktowe.
  3. W czwartek 21 VII o 18.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji członków Apostolatu Maryi Królowej III Tysiąclecia.
  4. Wszystkim, którzy rozpoczynają, bądź kontynuują swój urlop życzymy Bożej opieki, udanego odpoczynku i dobrej pogody. Serdecznie witamy gości, którzy spędzają czas wakacji w naszej parafii i zapraszamy na Msze św. w niedziele, jak i w tygodniu.
  5. Prasa katolicka.