OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.07.2022


  1. Przypominamy, że trwamy w wakacyjnym porządku nabożeństw i pracy kancelarii. Nie ma Mszy św. w dni powszednie o 8.00, nie ma dyżurów porannych w kancelarii z wyjątkiem sobót.
  2. W środę 13 lipca zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym i procesji fatimskiej wokół kościoła po Mszy św. wieczornej.
  3. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
  4. 11 IX w naszej parafii będziemy przeżywali uroczystość odpustową ku czci Narodzenia NMP. Tego dnia na naszym terenie przy kościelnym chcemy zorganizować piknik parafialny. Poszukujemy chętnych do pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia. Skala i atrakcyjność tego pikniku będzie uzależniona od pomocy wszystkich parafian. Potrzebujemy każdej chętnej osoby do zaangażowania się w to dzieło. Szukamy pomysłów, osób indywidualnych, właścicieli firm i przedsiębiorstw, którzy mogli by wesprzeć finansowo lub w jakikolwiek inny nasz festyn. Chcemy tego dnia zrobić m.in. loterię fantową. Stąd bardzo prosimy wszystkich parafian o przynoszenie na ten cel fantów – najlepiej nowych bądź tez używanych ale w dobrym stanie. Mile widziany jakiś sponsor lub ofiarodawca nagrody głównej. Fanty prosimy przynosić do zakrystii, a chętnych do pomocy w pikniku prosimy o zgłaszanie się do ks. Rafała, lub w zakrystii pozostawiając swoje dane kontaktowe.
  5. Bardzo prosimy o wsparcie misyjnej działalności ks. Zbigniewa. Po Mszy św. będzie on zbierał ofiary do puszek.
  6. Prasa katolicka.