OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 listopada 2020r.


 1. Na Mszach św. i nabożeństwach może być jednocześnie 50 osób. W koszykach przy wejściu jest odpowiednia liczba obrazków, prosimy, aby wchodząc brać po jednym obrazku i odłożyć z powrotem przy wyjściu. Brak obrazków oznacza, że limit osób został już osiągnięty.
  Przypominamy o obowiązku troski o higienę rąk, noszenia maseczek w kościele, dezynfekowania konfesjonału i zachowywania dystansu. Zaleca się przyjmowanie Komunii Świętej na dłoń.
 2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent.  Rekolekcje adwentowe odbędą się w dniach 6, 7, 8.XII i będą zakończone odpustem Niepokalanego Poczęcia NMP.
 3. Z racji obostrzeń kolęda, która tradycyjnie rozpoczynała się w adwencie na razie zostaje odwołana do Bożego Narodzenia.
 4. Kancelaria czynna jest w normalnych godzinach, jednak prosimy o przychodzenie tylko w sprawach pilnych oraz o wcześniejszy kontakt telefoniczny z księdzem dyżurnym.
 5. Zapraszamy dzieci komunijne z rodzicami na spotkania formacyjne. Z racji obostrzeń każda klasa będzie miała osobną Mszę św. w kolejne soboty popołudniu (będą to Msze niedzielne). W najbliższą sobotę 28.11 Msza św. i spotkanie dla klasy IIIA o godz. 15.00, dla klasy IIIB o godz. 16.30. Spotkania są obowiązkowe.
 6. Adoracja w tym tygodniu codziennie z wyjątkiem soboty od 15.00 do 18.00.
 7. W czwartek Msza św. w intencji ojczyzny o godz. 18.00, po niej wspólna modlitwa jeszcze do godz. 20.00.
 8. Ks. Michał zaprasza na spotkanie lektorów ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 10.30 w kościele.
 9. O. Łukasz zaprasza na spotkanie biblijno-teologiczne on Line w sobotę o 19.00. Osoby, które chciałyby dołączyć mogą się osobiście zgłosić do o. Łukasza.
 10. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
 11. Za tydzień przeprowadzimy drugą zbiórkę na paczki świąteczne dla 100 podopiecznych naszego koła Caritas. Ofiary na ten cel można także wpłacać na konto – numer w gablocie przed kościołem. Dziękujemy za wszystkie ofiary z pierwszej zbiórki w wys. 2.585 zł.
  Nasz Zespół Caritas pilnie potrzebuje nowych wolontariuszy, osób chętnych do włączenia się w organizację i przygotowanie świątecznej pomocy. Więcej informacji można znaleźć na ulotkach na stoliku pod chórem.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.