Ogłoszenia duszpasterskie XXXI Niedziela Zwykła 4.11.2018 r.


 1. Zapraszamy na adorację dzisiaj od 15.00 do 18.00.
 2. W następną niedzielę przypada 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 9.00
 3. Dzisiaj po Mszy o godz. 12.00.spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.
 4. Zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00 połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzona przez ks. Jakuba wraz z naszą wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym i Diecezjalną Diakonią Modlitwy Ruchu Światło-Życie.
 5. Zapisy na przygotowanie do bierzmowania dla młodzieży są już zamknięte (terminem składania deklaracji minął 5.10), a kurs się rozpoczął. Osoby, które się do tej pory nie zdecydowały zapraszamy w przyszłym roku.
 6. W sobotę 10.XI odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka nocna z Miedniewic do Niepokalanowa w intencji rodzin. Wyjazd autokarem spod kościoła o 18.30. Chętnych zapraszamy do wpisywania się do zeszytu pod chórem.
 7. Od 1 do 8.XI można uzyskać odpust zupełny za zmarłych w czyśćcu cierpiących za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych pod zwykłymi warunkami ogólnymi.
 8. Spotkanie dla Kół Żywego Różańca w Domu Katolickim dzisiaj o godz. 14.30
 9. Dzisiaj wolontariusze Parafialnej Caritas zbierają ofiary przeznaczone na organizację świątecznego posiłku, oraz paczek na Boże Narodzenie dla podopiecznych.
 10. W następną niedzielę z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym przeprowadzimy zbiórkę do puszek.
 11. Prasa katolicka.