Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła 16.08.2020 r.


  1. Nie obowiązują już limity osób na Mszach św. i nabożeństwach. Nadal obwiązuje jednak noszenie maseczek w kościele, dezynfekowanie konfesjonału i przestrzeganie innych zaleceń sanitarnych.
    Ks. Biskup przedłuża dyspensę od Mszy św. niedzielnej tylko osobom chorym lub mającym objawy infekcji, oraz wszystkim wiernym, którzy czują poważną obawę przed zarażeniem.
  2. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
  3. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w środę 09.IX.2020 i potrwa do 21.XI. Zapisy w zakrystii, lub w kancelarii parafialnej.
  4. Przypominamy, że podczas wakacji w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 8.00.
    Adoracja Najświętszego Sakramentu jest od 16.00 do 18.00, a w niedziele od 15.00 do 17.45. Spowiedź w dni powszednie zasadniczo przed Mszą św.
  5. Kancelaria parafialna także jest czynna według grafiku wakacyjnego: nie ma dyżurów porannych z wyjątkiem sobót, kancelaria jest nieczynna w piątek. W sprawach pilnych prosimy o kontakt przez telefon dyżurny – komórkowy.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.