Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła, 28.06.2015


 1. OgłoszeniaW dzisiejszą niedzielę posługę w naszej wspólnocie parafialnej kończy ks. Michał Tokarzewski – rezydent. Ks. Michałowi dziękujemy za jego roczną pomoc w duszpasterstwie i życzymy Bożego Błogosławieństwa na czas pobytu w Centrum Formacji Misyjnej i przygotowań do wyjazdu na misje do Brazylii.
 2. Dziś przypada 7 rocznica ingresu Pasterza naszej Diecezji Abp Henryka Hosera SAC. Naszego Ordynariusza polecamy modlitwom Parafian.
 3. Dziś rano grupa młodzieży i dzieci z naszej parafii pod opieką ks. Łukasza i wychowawców wyruszyła na kolonie parafialne na Mazury. Bezpieczną podróż i wypoczynek naszych dzieci polecamy modlitwom Parafian.
 4. Przed kościołem możemy złożyć ofiary na budowę kościoła na Ukrainie.
 5. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17.30, a w poniedziałek i wtorek po Mszy św. wieczornej.
 6. O dnia jutrzejszego przez całe wakacje w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Zapraszamy na Eucharystię o godz. 7.00 i 18.00.
 7. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki w godz. 18.30 – 20.00, oraz od środy do piątku w godz. 16.00 – 17.30. Nieczynna w godzinach rannych we wtorki i soboty.
 8. W poniedziałek 29.06 przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele Msze św. o godz.: 7.00 i 18.00. Taca przeznaczona będzie na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
 9. Ruch Rodzin Nazaretańskich naszej diecezji zaprasza na wakacyjne rekolekcje osoby pragnące pogłębienia życia wewnętrznego, poszukujące kierownictwa duchowego. Tegoroczne rekolekcję będą poświęcone przeżywaniu naszych ludzkich relacji w duchu wiary. Kontakt, terminy i miejsc rekolekcji możemy znaleźć w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej RRN.
 10. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na 24 rocznicę powstania Radia Maryja w dniu 12 lipca o godz. 5.30 przy kościele. Zapisy przy stoliku.
 11. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką.
 12. Po zakończonej Mszy św. będziemy błogosławić pojazdy. Bardzo prosimy kierowców i ich rodziny aby czekać przy swoich samochodach, księża udadzą się na przykościelne parkingi.
 13. Wszystkim Parafianom życzymy dobrych i bezpiecznych wakacji przeżywanych blisko Pana Boga.