Ogłoszenia duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła 23.06.2013


Ogłoszenia1. Na zakończenie roku szkolnego zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do wspólnej modlitwy dziękczynnej na miniony rok szkolny.
Msze św. w naszym kościele:
– szkoła podstawowa w czwartek 27 czerwca o godz. 12.00;
– gimnazjum i liceum w piątek 28 czerwca o godz. 8.00.

2. W piątek 28 czerwca zapraszamy na nocne czuwanie Krucjaty Różańcowej w intencji Ojczyzny. O godz. 22.00 sprawowana będzie w tej intencji Eucharystia.

3. W sobotę 29 czerwca Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Ofiary zebrane tego dnia na tacę przeznaczone są na Bazylikę św. Piotra i działalność charytatywną Stolicy Apostolskiej.

4. W następną niedzielę 30 czerwca po wszystkich Mszach św. będzie miało miejsce błogosławieństwo i poświęcenie pojazdów.

5. W następną niedzielę 30 czerwca grupa dzieci i młodzieży wraz z opiekunami wyruszy na kolonie parafialne do Okuninki nad Jeziorem Białym. Spotkanie przed kościołem o godz. 7.45.

6. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-17.30.

7. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach, która planowana jest w sobotę 13 lipca. Koszt – 60 zł., zapisy u Pana Stanisława Szcześniaka w kiosku parafialnym. Opiekę nad pielgrzymką sprawował będzie ks. Marcin.

8. Dziś po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym (ok. godz. 19.00) zapraszamy na kolejną Katechezę dla Dorosłych w Roku Wiary. Katechezę zatytułowaną: „Uwolnienie z mocy złego ducha” poprowadzi ks. Marcin Brzeszczyński.