Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego 7.04.2013


  1. OgłoszeniaDziś po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. zbiorowa.
  2. W tym roku w dniu jutrzejszym obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  3. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 koncert scholi dziecięcej „Boże Nutki”.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. młodzież rozprowadzać będzie książkę o Janie Pawle II „Dlatego Święty” w cenie 15 zł. (cena w księgarni to 30 zł.). Jest to cegiełka na budowę Sanktuarium bł. Jana Pawła II w Radzyminie oraz na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego dla młodzieży.
  5. Zapraszamy małżeństwa do udziału w warsztatach zatytułowanych „NAWIGACJA W  RODZINIE”. W ramach spotkania zostanie wyświetlony film, a następnie proponujemy małżonkom ciekawe ćwiczenia, które pozwolą przyjrzeć się sobie i swojej rodzinie. Warsztaty odbędą się za tydzień w niedzielę 14 kwietnia o godz. 19.00 w Kościele p.w. Matki Bożej Królowej Polski  w Pustelniku przy ul. Jutrzenki 26. Więcej informacji u ks. Ryszarda, na plakacie w gablocie i na naszej stronie internetowej izydormarki.pl.
  6. Burmistrz Miasta marki przypomina, że w dniu 30 kwietnia 2013 r. mija termin składania w Kancelarii Urzędu Miasta Marki obowiązkowych deklaracji o opłacie za gospodarowanie odpadami. Nowy system odbioru odpadów z nieruchomości zamieszkałych zacznie obowiązywać z dniem 1 lipca 2013 r. W Urzędzie Miasta Marki otworzono specjalny punkt informacyjny, gdzie osoba uprawniona udziela wszelkich informacji dotyczących odbierania odpadów od lipca 2013 r. oraz pomaga wypełniać deklarację. W przypadku niezłożenia deklaracji  w terminie do 30 kwietnia, zostanie naliczona podwyższona opłata za odbiór odpadów.
  7. Zapraszamy do sklepiku po prasę katolicką: „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego” i „Idziemy”. W tygodnikach tych znajdziemy ciekawe artykuły o miłosierdziu Bożym.