SalveTv


Pielgrzymi ŚDM uwielbiają Polskę! Radosne powitanie na lotnisku. Czy znacie już jakieś polskie słowa? Czego spodziewacie się po Światowych Dniach Młodzieży w Polsce? Zobacz radosne powitanie na lotnisku Chopina młodych ludzi przyjeżdżających do Diecezji Warszawsko-Praskiej na Dni w Diecezji oraz Światowe Dni Młodzieży w Krakowie!

W tygodniu poprzedzającym ŚDM w Krakowie pielgrzymi przyjeżdżają do diecezji w całej Polsce, aby podczas tzw. Dni w Diecezjach poznać naszą kulturę i kraj.

Podczas Dni w Diecezjach diecezja Warszawsko-Praska przyjmuje pielgrzymów z niemal 20 krajów. Gościmy mieszkańców Filipin, Indii, Francji, Rosji, Białorusi, Belgii, Indonezji, Ukrainy, Ghany, Hiszpanii, USA, Kostaryki, Chin, Korei Południowej, Palestyny, Brazylii, Gibraltaru, a nawet maleńkiej Wallis & Futuny. W sumie

Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych – przyjemnych w formie i wartościowych w treści.