Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedziela Zwykła 18.11.2018 r.


 

  1. Zapraszamy na adorację dzisiaj od 15.00 do 18.00 i w czwartek po Mszy św. wieczornej sprawowanej w intencji Ojczyzny do godz. 20.00.
  2. Spotkanie wspólnoty młodzieżowej dzisiaj po Mszy wieczornej.
  3. W piątek 23 listopada przeżywać będziemy w naszej parafii Dzień Modlitwy. Dzieło Modlitwy Diecezji Warszawsko-Praskiej wyraża troskę o duchowe owoce czasu Nawiedzenia Matki Bożej w Kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego. Będzie to czas szczególnej modlitwy całej wspólnoty parafialnej realizowanej jako okazja do zawierzania Bogu intencji osobistych, rodzinnych, parafialnych, ale także wpisanych w całą diecezję i Kościół powszechny. Cały dzień trwać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu aż do Apelu Jasnogórskiego o 21.00. Można wpisywać na poszczególne godziny czuwania. Będzie tez możliwość spowiedzi od rana do wieczora. Szczegółowy program na kartkach na stoliku i w gablocie.
  4. W tym tygodniu kancelaria będzie nieczynna w poniedziałek rano i we wtorek popołudniu
  5. Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” we wtorek o godz. 19.00
  6. Centrum Integracji Społecznej przy ul. Spokojnej 9 oferuje pracę, szkolenia, praktyki zawodowe i warsztaty dla osób bezrobotnych lub niepełnosprawnych. Fundacja zapewnia posiłek i wynagrodzenie. Więcej informacji w Fundacji Otwarte Serce przy ul. Spokojnej 9.
  7. Zapraszamy małżeństwa i narzeczonych na Warsztaty Małżeńskie pt. „Kryzys? Może być tylko lepiej”. Prowadzi o. Wojciech Jędrzejewski OP. Rekolekcje odbędą się 22, 23, 24 XI (czwartek, piątek, sobota) od godz. 19.00 w katedrze św. Floriana przy ul.Floriańskiej w Warszawie. Zapewniona opieka dla dzieci. Szczegóły na plakatach.
  8. Zachęcamy do włączenia się w dzieło Sztafety Różańcowej, która będzie kontynuowana do stulecia Cudu nad Wisłą, tzn. do 15 sierpnia 2020 r. Każdy uczestnik Sztafety podejmuje się przez jedną godzinę w tygodniu, przez cały czas trwania Sztafety, trwać na modlitwie różańcowej w następującej intencji: o wyzwolenie nas, naszych rodzin i całej naszej ojczyzny, od wszelkich zniewoleń. Można się wpisywać do zeszytu na stoliku.
  9. Koło Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę do Torunia 1.XII. Zapisy w zeszycie na stoliku.
  10. Za tydzień ks. Dariusz Gugała zbierać będzie ofiary na budowę kościoła przy ul. Ząbkowskiej
  11. Prasa katolicka.