OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2023


 1. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w indywidualnym spotkaniu z księdzem prosimy o kontakt. Przypominamy, że jest to spotkanie obowiązkowe.
 2. Dzisiaj dzieci z klas III A,B po Mszy św. o 10:30  zapraszamy na spotkanie w kościele, a za tydzień pozostają kl. III C,D,E.
 3. Ogólne spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci komunijnych (bez dzieci) odbędzie się w kościele w czwartek 16 XI o 19.00.
 4. 25 XI w sobotę w godz. 10.00-15.00 w Legionowie odbędzie się diecezjalny zlot młodzieży. Kandydaci do bierzmowania szczególnie mający jakiekolwiek braki i nieobecności na spotkaniach mogą poprzez ten wyjazd uzupełnić nieobecności. Zapisy i szczegóły u ks. Rafała do 19 XI. Szacowany koszt z przejazdem to 30-40 zł.
 5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z roku II z księdzem odbędzie się 19 XI w niedzielę po Mszy Św. wieczornej w kościele.
 6. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
 7. Nadal zapraszamy do podjęcia zobowiązania do podjęcia adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej kaplicy w konkretnym dniu tygodnia i godzinie. Są wolne miejsca, najlepiej gdyby na daną godzinę zapisały się 2 osoby. Listy do zapisu są wyłożone w kaplicy.
 8. Siostry Sacre Coeur organizują Międzynarodowy Wolontariat i zapraszają na spotkanie informacyjne „on line” 15 XI o 19.00. Bliższe szczegóły – telefon i mail w gablocie.
 9. W imieniu Apostolatu Maryi Królowej III T. zapraszamy na film dokumentalny „Oblicze Jezusa” o Boskim i ludzkim wymiarze Bożego Oblicza – pasjonująca podróż przez historię 2 tysięcy lat. Wyjazd spod kościoła 20 XI o 17.45, koszt 35 zł. Zapraszamy także na pielgrzymkę do Niepokalanowa i całonocne czuwanie przed uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata 25/26.11.2023, wyjazd w sobotę 25.11 o 8.00, powrót w niedzielę o 8.00. Zapisy na stoliku pod chórem.
 10. Dzisiaj prowadzimy zbiórkę do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym. Na stolikach przy wyjściu są wyłożone ulotki numerem konta Papieskiej Fundacji – Pomoc Kościołowi w Potrzebie, która wcześniej pomagała Kościołowi w Polsce.
 11. Za tydzień taca będzie zbierana na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.