Ogłoszenia duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła 26.10.2014


1. Przyjmujemy na wypominki roczne, jednorazowe i Mszę Ogłoszeniaśw. gregoriańską.

2. Stowarzyszenie Kościoła Katolickiego „Pomoc Kościołowi w Potrzebie, które pomaga wspólnotom kościoła misyjnego, ofiarom wojen i prześladowań zachęca parafian do wzięcia udziału w przekazaniu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka w naszej parafii będzie przeprowadzona 30.10 w godz. od 9.00 do 12.00 na parkingu przy kościele.

3. Parafialne Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia połączoną ze zwiedzaniem siedziby Radia Maryja oraz obiektów dzieł przy nim powstałych. W programie Msza św. oraz udział na antenie radiowej w modlitwie różańcowej. Wyjazd w sobotę 15.11 o godz. 5.30. Koszt 65 zł. Zapisy u pani Kalewskiej i ks. Łukasza.

4. W najbliższy czwartek zapraszamy na wieczorną Mszę św. z modlitwą o uwolnienie. Po Mszy św. poświęcenie wody, soli, oleju oraz dewocjonaliów.

5. W sobotę 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze jak w każdą niedzielę. O godz. 12.00. Msza św. na cmentarzu parafialnym przy pomniku „Żołnierzy 1920 r.”. Z racji pierwszej soboty miesiąca nabożeństwo wynagradzające po Mszy o godz. 7.00.

6. W niedzielę – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze jak w każdą niedzielę. Po Mszach o godz. 10.15 oraz 18.00, będziemy modlić się za zmarłych w wypominkach jednorazowych.

6. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką.