Ogłoszenia duszpasterskie – XV Ndz. Zwykła – 11.07.2021 r.


1.    Adoracja Najświętszego Sakramentu każdego dnia od godz. 15.00 do 18.00 z wyłączeniem piątku. W czwartek dodatkowo po Mszy wieczornej do 19.30. W następną niedzielę natomiast adoracja od godz. 16.30.

2. We wtorek 13 lipca zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym i procesji fatimskiej po Mszy św. wieczornej.

3.    Obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw i wakacyjny grafik pracy kancelarii. Nie ma Mszy w niedziele o godz. 13.15 i 19.15 oraz w dni powszednie o 8.00. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach popołudniowych oraz w soboty rano.

4.    Witamy ks. Rafała Leguckiego, który przez księdza biskupa został mianowany wikariuszem naszej parafii. Ksiądz Rafał rozpocznie swoją posługę jako wikariusz od 26 sierpnia, jednak już teraz życzliwie pomaga nam w pracy duszpasterskiej, za co dziękujemy.

5.    Dzisiaj po Mszach zbierane są ofiary do puszek na leczenie i rehabilitację ciężko chorego, niepełnosprawnego z autyzmem Maćka Antoszkiewicza.

6.    Decyzją Episkopatu Polski zniesione zostały wszystkie dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. związane z pandemią covid 19.

7.    Obecnie w świątyniach może być zajętych 75 % wszystkich miejsc. Limit nie dotyczy osób zaszczepionych. Nadal należy przestrzegać przepisów sanitarnych wewnątrz kościoła.

8.    Wszystkim, którzy rozpoczynają, bądź kontynuują swój urlop życzymy Bożej opieki, udanego odpoczynku i dobrej pogody. Serdecznie witamy gości, którzy spędzają czas wakacji w naszej parafii i zapraszamy na Msze św. w niedziele, jak i w tygodniu.

9.    Prasa katolicka.