Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła – 04.02.2018


  1. Dzisiaj, jak w każdą niedzielę zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu, którą rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  2. Zapraszamy na kurs przedmałżeński narzeczonych. Spotkania odbywają się co tydzień w środy w Domu Katolickim o godz.19.00.
  3. Dzisiaj po Mszy o godz. 12.00.spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych z I grupy – kl. III A, B, C, D.
  4. W dniu dzisiejszym zapraszamy na Mszę św. o 18.00 połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzoną przez ks. Jakuba wraz z naszą wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym i Diecezjalną Diakonią Modlitwy Ruchu Światło-Życie.
  5. W sobotę 10.II odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka nocna z Miedniewic do Niepokalanowa. Wyjazd autokarem spod kościoła o 18.30. Chętnych zapraszamy do wpisywania się do zeszytu pod chórem
  6. W dniu dzisiejszym prowadzona jest pod kościołem zbiórka na rzecz Domu Samotnej Matki w Warszawie przy ul. Skierdowskiej. Zbiórka połączona jest z rozprowadzaniem wyrobów rękodzielniczych. Prosimy o wsparcie.
  7. W przyszłą niedzielę 11.II obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W tym dniu przeprowadzimy zbiórkę do puszek na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.
  8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Informujemy, że istnieje możliwość zaproszenia księdza na wizytę duszpasterską przez rodziny, których nie odwiedziliśmy w dn. 17.II, lub w innym dogodnym terminie. Zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.
  10. Plan kolędy na najbliższy tydzień: