Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego – 07.01.2018


 1. Dziś, jak w każdą niedzielę, Koronka o godz. 15.00 i adoracja do Mszy św. wieczornej.
 2. Dziś po Mszy o godz. 12.00.spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych z I grupy – kl. III A, B, C, D.
 3. Za tydzień po Mszy o godz. 12.00.spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych z II grupy kl. III – E, F, G.
 4. W dniu dzisiejszym zapraszamy na Mszę św. o 18.00 połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie prowadzoną przez ks. Jakuba wraz z naszą wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym i Diecezjalną Diakonią Modlitwy Ruchu Światło-Życie.
 5. Zapraszamy na kurs „Droga Zacheusza”, o tym jak pogodzić naukę społeczną Kościoła z życiem codziennym: rodzinnym, zawodowym, społecznym. Informacje w gablocie i na ulotkach na stoliku.
 6. Narzeczonych z naszej parafii zapraszamy kurs przedmałżeński. Od 31 stycznia rozpoczynamy kolejny 10 tygodniowy cykl.
 7. Przyjmujemy już rezerwacje terminów ślubów na 2019 r.
 8. Wspólnoty naszej parafii zapraszamy w dniu dzisiejszym na wspólne spotkanie opłatkowe o godz. 16.00 w sali gimnastycznej Domu Katolickiego
 9. W sobotę 13.I odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka nocna z Miedniewic do Niepokalanowa. Wyjazd autokarem spod kościoła o 18.30. Chętnych zapraszamy do wpisywania się do zeszytu pod chórem.
 10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Przypominamy, że z racji kolędy ulega zmianie grafik dyżurów w kancelarii parafialnej W poniedziałek i wtorek wieczorem kancelaria będzie nieczynna. W pilnych sprawach prosimy kontaktować się przez komórkowy telefon dyżurny.
 12. Plan kolędy na najbliższy tydzień: