Ogłoszenia duszpasterskie –I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2018


  1. W tym tygodniu zakończyliśmy wizyty duszpasterskie w rodzinach naszej parafii. Wszystkim, którzy nas przyjmowali serdecznie dziękujemy za otwarte serca, wspólną modlitwę i złożone ofiary..
  2. Od najbliższego tygodnia wracamy do normalnego harmonogramu pracy kancelarii.
  3. Dzisiaj, jak w każdą niedzielę zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu, którą rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  4. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu. W piątki nabożeństwo Drogi Krzyżowej: 16.30 – dla dzieci, 17.15 – dla dorosłych, 19.00 dla młodzieży oraz dorosłych. W niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.
  5. W najbliższy czwartek zapraszamy na Mszę św. w int. Ojczyzny na godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00
  6. W dniu dzisiejszym wolontariusze Parafialnej Caritas przeprowadzą zbiórkę do puszek na paczki świąteczne dla osób, starszych, samotnych i chorych z naszej parafii.
  7. Dziś po Mszy o godz. 12.00.spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych z II grupy – kl. III E, F, G.
  8. W przyszłą niedzielę ks. Jacek Krzemień ogólnopolski kapelan wspólnoty „Chleb Życia” przeprowadzi zbiórkę na potrzeby bezdomnych – matek i dzieci zrzeszonych w tej wspólnocie.
  9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.
  10. 21 marca 2018 nasza parafia będzie przeżywała czas nawiedzenia M. Bożej w znaku Obrazu M.B. Częstochowskiej. Rekolekcje parafialne, które rozpoczną się w sobotę 17 marca będą bezpośrednim przygotowaniem do tej Uroczystości. Bardzo prosimy o modlitwę w tej intencji.