OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 listopada 2020r.


 1. Obowiązują limity osób na Mszach św. i nabożeństwach: w naszym kościele może być jednocześnie 50 osób. W koszykach przy wejściu jest odpowiednia liczba obrazków, prosimy, aby wchodząc brać po jednym obrazku i odłożyć z powrotem przy wyjściu. Brak obrazków oznacza, że limit osób został już osiągnięty.
  Zobowiązani jesteśmy do rygorystycznego przestrzegania norm sanitarnych, w szczególności do troski o higienę rąk, noszenie maseczek w kościele, dezynfekowanie konfesjonału, a także innych zaleceń sanitarnych. Zaleca się przyjmowanie Komunii Świętej na dłoń.
  Ks. Biskup przedłuża dyspensę od Mszy św. niedzielnej tylko osobom chorym lub mającym objawy infekcji, oraz wszystkim wiernym, którzy czują poważną obawę przed zarażeniem.
 2. Wprowadzamy dodatkowe Msze św. w niedziele o godz. 13.15 i 19.15 (do odwołania). Przypominamy, że od początku października Msze św. dla dzieci odprawiane są o godz. 10.30.
 3. Dzisiaj po Mszy o 19.15 zapraszamy na modlitwę uwielbienia.
 4. Adoracja w tym tygodniu codziennie od 15.00 do 18.00, a w czwartek dodatkowo po Mszy wieczornej do 19.30.
 5. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
 6. 11 listopada będziemy obchodzili 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 7. Kandydatów do bierzmowania (I rok przygotowań) zapraszamy na Mszę św. z katechezą w sobotę 14.11 o godz. 19.00.
 8. Ks. Michał zaprasza na spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 10.30 w kościele.
 9. Dzisiaj wolontariusze parafialnej Caritas zbierać będą po Mszach św. ofiary do puszek przeznaczone na przygotowanie świątecznych paczek dla 100 swoich najuboższych podopiecznych – osób starszych, chorych, samotnych. Informujemy, że ofiary na pomoc dla najbardziej potrzebujących można przekazywać także na konto bankowe naszej Caritas. Informacje w gablocie i na stronie parafialnej.
 10. W następną niedzielę będziemy zbierali tacę na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
 11. Wydział Teologiczny UKSW zaprasza do udziału w kursach: Studium Wiedzy Biblijnej i Teologicznej oraz dla Katechistów Parafialnych. Informacje na afiszu w gablocie.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.