OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07 listopada 2021


 1. Zapraszamy codziennie na adorację Najświętszego Sakramentu od 15:00 do 18:00. W czwartek z racji ślubu adoracji nie będzie.
 2. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w indywidualnym spotkaniu z księdzem prosimy o kontakt.
 3. Rafał zaprasza wszystkich parafian na wspólną modlitwę uwielbienia z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie dziś po Mszy Św. wieczornej. Szczególnie będziemy się modlić się za osoby starsze i uzdrowienie naszych relacji.
 4. W najbliższy wtorek 9 XI obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 5. 11 listopada będziemy obchodzili 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 10.00.
 6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania rok II odbędzie się w piątek 12 XI. O godz. 18:00 Msza Św. i potem spotkanie. Przypominamy, że kandydaci na Mszę Św. zabierają ręcznie napisane na kartce wyznanie wiary, które będą składać na Mszy św. wobec parafian. Zapraszamy też rodziców, lub opiekunów na tę Mszę św.
 7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania rok I odbędzie się w sobotę 13  XI o godz. 18:00 Msza św. i potem spotkanie. Msza św. jest obowiązkowa.
 8. Spotkanie ministrantów starszych i lektorów odbędzie się w piątek 12 XI o godz. 19:00 w sali Domu Katolickiego.
 9. Spotkanie ministrantów młodszych odbędzie się 13 XI o godz. 10:30 w sali Domu Katolickiego.
 10. W przyszłą niedzielę 14 XI taca będzie zbierana na budowę kościoła NMP Matki Kościoła w Markach przy ul. Ząbkowskiej.
 11. W następną niedzielę 14 XI przeprowadzimy zbiórkę do puszek z okazji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
 12. Dziś wolontariusze Parafialnej Caritas zbierają ofiary przeznaczone na organizację świątecznego posiłku, oraz paczek na Boże Narodzenie dla swoich podopiecznych.
 13. Aktualnie od kilku lat jest nowy nr telefonu dyżurnego 690 316 881. Prosimy, aby wykasować stary numer.
 14. Prasa katolicka