OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 września 2021


 1. Zapraszamy codziennie na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00 do 18:00.
 2. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy codziennie do naszego kościoła na godz. 17:15. Za odmówienie różańca w kościele, kaplicy, w rodzinie , wspólnocie zakonnej można uzyskać odpust zupełny.
 3.  Różańce dla dzieci pierwszokomunijnych zostaną poświęcone i wręczone w następną niedzielę 3 X na Mszy św. o 10:30.
 4. Ks. Rafał zaprasza młodzież naszej parafii od 7 klasy szkoły podstawowej oraz młodzież licealną na spotkania Oazy w każdą niedzielę po Mszy Św. wieczornej w Domu Katolickim. Pierwsze spotkanie już dziś.
 5. Młodzież rozpoczynająca przygotowania do bierzmowania z klas I liceum i starsza z naszej parafii może jeszcze może się jeszcze zgłaszać do końca tego tygodnia. Jest to ostateczny termin.
 6. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w piątek 1 X o godz. 19:00 w Domu Katolickim.
 7. We wtorek 28 IX w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki zapraszamy o godz. 15:00 do modlitwy koronką w ramach ogólnoświatowej akcji „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. Miejsca modlitwy w naszej parafii oraz intencje wywieszone są na plakatach w gablocie Akcji Katolickiej oraz na stronie www.akcja.marki.net.pl
 8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św.: 7:00, 8:00, 17:00 i 18:00. Spowiedź dla dzieci od 16:30. Do chorych udamy się od godz. 9:00 tylko na zaproszenie.
 9. W I sobotę miesiąca o godz. 7:00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. Nie będzie Mszy św. o godz. 8:00
 10. Msza św. w intencji dzieci i rodziców z Koła Różańcowego Rodziców pw. św. Teresy od. Dz. Jezus będzie odprawiona w najbliższą sobotę 2.X o godz. 16.00
 11. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzona przez ks. Rafała wraz z naszą wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym i Diecezjalną Diakonią Modlitwy Ruchu Światło-Życie.
 12. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkania modlitewne w każdą środę po Mszy św. wieczornej. W najbliższą środę spotkanie odbędzie się w Domu Katolickim.
 13.  Dzisiaj rozdanie intencji dla Kół Żywego Różańca na miesiąc październik.
 14. W tym tygodniu swoje imieniny obchodzi ks. Rafała. Msza św. w jego intencji będzie odprawiona w niedzielę 3.X godz. 9:00.
 15.  Za tydzień w niedzielę 3.X przeprowadzamy zbiórkę do puszek na zakup nowych relikwiarzy dla ok. nowych świętych. Będą one wykorzystane podczas nabożeństwa z relikwiami świętych 31.X. Natomiast taca będzie zbierana na Dom Św. Siostry Faustyny.
 16. Dziś w naszej diecezji na każdej Mszy Św. odbywa się liczenie wiernych
 17. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.