Ogłoszenia parafialne – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 października 2020r.


 1. Od 17.10 obowiązują limity osób na Mszach św. i nabożeństwach: 1 osoba na 4 m2, czyli w naszym kościele może być jednocześnie 188 osób. W koszykach przy wejściu jest odpowiednia liczba obrazków, prosimy, aby wchodząc brać po jednym obrazku i odłożyć z powrotem przy wyjściu. Brak obrazków oznacza, że limit osób został już osiągnięty.
  Zobowiązani jesteśmy do rygorystycznego przestrzegania norm sanitarnych, w szczególności do troski o higienę rąk, noszenie maseczek w kościele, dezynfekowanie konfesjonału, a także innych zaleceń sanitarnych. Zaleca się przyjmowanie Komunii Świętej na dłoń.
  Ks. Biskup przedłuża dyspensę od Mszy św. niedzielnej tylko osobom chorym lub mającym objawy infekcji, oraz wszystkim wiernym, którzy czują poważną obawę przed zarażeniem.
 2. Wprowadzamy dodatkową Mszę św. w niedziele o godz. 19.15 (do odwołania). Przypominamy, że od początku października Msze św. dla dzieci odprawiane są o godz. 10.30.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie na godz. 17.15.
 4. Adoracja w tym tygodniu codziennie od 15.00 do Różańca.
 5. W czwartek Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.00, po Mszy modlitwa do 20.00.
 6. Ks. Michał zaprasza na spotkanie lektorów w piątek o godz. 19.00. Chłopcy, którzy chcieliby włączyć się do służby ministranckiej proszeni są o kontakt z ks. Michałem.
 7. O. Łukasz wraz z p. Piotrem Kosiakiem zapraszają na spotkania biblijne w soboty o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
 8. Intencje Mszy św. na rok 2021 przyjmujemy w kancelarii. Przyjmujemy już także wypominki za zmarłych.
 9. W najbliższy czwartek kancelaria czynna będzie tylko od 16.00 do 17.30.
 10. Za tydzień przeprowadzimy zbiórkę do puszek na zakup relikwiarzy. Będą one wykorzystane podczas nabożeństwa z relikwiami świętych 31.10. Już dzisiaj na ten Wieczór Świętych, jak co roku, zapraszamy.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.