Ogłoszenia duszpaterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego 12.04.2015 r.


  1. OgłoszeniaW dzisiejszą Niedzielę Bożego Miłosierdzia, po Mszy św. o godz. 12.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia: odczytamy zgłoszone intencje, odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a następnie odprawiona zostanie Eucharystia w intencjach zbiorowych. Za udział w tym nabożeństwie, lub za prywatne odmówienie koronki przed Najświętszym Sakramentem można dziś uzyskać łaskę odpustu zupełnego. Intencje można jeszcze podawać po Mszy św. w zakrystii.
  2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Każdego dnia po Mszach św. wieczornych odmawiać będziemy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  3. W piątek 17.04 o zapraszamy na spotkanie wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży. Spotkanie rozpoczniemy Eucharystią o godz. 19.00, po Niej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie formacyjne.
  4. Sobotę 18.04. po Mszy św. wieczornej siostry Honoratki zapraszają na adorację ikony Niepokalanego poczęcia NMP.
  5. W przyszłą niedzielę ks. Dariusz Gugała będzie głosił kazania oraz zbierze ofiary na budowę kościoła przy ul. Ząbkowskiej.
  6. W przyszłą niedzielę odbędą się katechezy formacyjne: po Mszy św. o godz. 10.15 dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania; po Mszy św. o godz. 12.00 dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
  7. Dziś po Mszach św. przed kościołem ministranci rozprowadzają pamiątkowe albumy o kanonizacji Jana Pawła II wraz z dołączoną płytą z filmem „Cud na Kostaryce” w cenie 20 zł. Dochód jest cegiełką przeznaczoną na budowę Sanktuarium św. Jana Pawła II w Radzyminie, oraz na planowane wakacyjne wyjazdy dla lektorów i ministrantów z ks. Łukaszem.
  8. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką