Ogłoszenia duszpasterskie XXXIV Niedziela Zwykła 26.11.2017


 1. Dziś, jak w każdą niedzielę, Koronka o godz. 15.00 i adoracja do Mszy św. wieczornej.
 2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Rekolekcje adwentowe odbędą się w dniach 6, 7, 8 XII i będą związane z odpustem Niepokalanego Poczęcia NMP. Po pierwszej niedzieli adwentu tradycyjnie rozpoczniemy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii.
 3. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na uroczystości 26 rocznicy powstania tego katolickiego radia. Wyjazd autokarem 2 grudnia. Zapisy przy stoliku pod chórem.
 4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św.: 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00. Spowiedź dla dzieci od 16.30. Do chorych udamy się od godz. 9.00.
 5. W I sobotę miesiąca o godz. 7.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo wynagradzające Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00
 6. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
 7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzoną przez ks. Jakuba wraz z naszą wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym i Diecezjalną Diakonią Modlitwy Ruchu Światło-Życie. Osoby które chcą się włączyć w śpiew podczas tego uwielbienia zapraszamy na próbę dzisiaj na godz. 20.15 do kościoła.
 8. Zbiórki służby liturgicznej w tym tygodniu: kandydaci na ministrantów w sobotę o godz. 9.00, ministranci w sobotę o godz. 10.00.
 9. Dzisiaj członkowie Parafialnej Caritas przeprowadzą zbiórkę do puszek na zorganizowanie wigilijnego spotkania dla osób starszych, chorych i samotnych (ok. 60 osób), oraz na przygotowanie świątecznych paczek.
 10. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Możesz Więcej” z Mińska Mazowieckiego za zgodą naszego biskupa, przeprowadzi za tydzień w niedzielę po Mszach św. zbiórkę do puszek na budowę Wielospecjalistycznego Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych, w którym osoby po skończonej edukacji nadal mogłyby się rozwijać, rehabilitować i usprawniać.
 11. Prasa katolicka.