Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedziela Zwykła 19.11.2017


  1. Dziś, jak w każdą niedzielę, Koronka o godz. 15.00 i adoracja do Mszy św. wieczornej.
  2. Dziś po Mszy o godz. 12.00.spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych z II grupy – kl. III E, F, G. Jutro ks. Piotr zaprasza przedstawicieli Trójek Klasowych wszystkich klas komunijnych z naszej szkoły na spotkanie w sprawie I Komunii św. Spotkanie o 20.00 w Domu Katolickim.
  3. Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 nasi ministranci i lektorzy będą co sobotę spotykać się na hali gimnastycznej na grę w piłkę nożną. Rodziców chętnych ministrantów prosimy o kontakt z ks. Piotrem, aby podpisać zgodę. Zapraszamy też chętnych rodziców do opieki nad chłopcami w okresie kolędowym (grudzień, styczeń, luty). Chcielibyśmy też ustalić z rodzicami jeden dyżur w tygodniu na Mszy św. każdego z niepełnoletnich członków Służby Liturgicznej.
  4. Zbiórki służby liturgicznej w tym tygodniu: Lektorzy w piątek o godz. 19.00, kandydaci na ministrantów w sobotę o godz. 9.00, ministranci w sobotę o godz. 10.00.
  5. Zapraszamy małżeństwa i narzeczonych na Diecezjalne Warsztaty Małżeńskie „Wybrani do Miłości – sekret szczęśliwego małżeństwa”. W dniach 23 – 25.XI w katedrze Warszawsko – Praskiej poprowadzi je p. Jacek Pulikowski. Szczegóły na plakacie w gablocie
  6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na uroczystości 26 rocznicy powstania tego katolickiego radia. Wyjazd autokarem 2 grudnia. Zapisy przy stoliku pod chórem.
  7. W następną niedzielę 26.XI członkowie Parafialnej Caritas przeprowadzą zbiórkę do puszek na zorganizowanie wigilijnego spotkania dla osób starszych, chorych i samotnych (ok. 60 osób), oraz na przygotowanie świątecznych paczek. Podczas zbiórki w październiku zebrano kwotę 1904 zł. Bardzo dziękujemy za wszystkie złożone ofiary.
  8. Prasa katolicka.