Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła 16.11.2014


  1. OgłoszeniaW tym tygodniu w czwartek 20 listopada  o godz. 18.00 w naszej parafii odbędzie się uroczystość Bierzmowania młodzieży licealnej. Liturgii przewodniczyć będzie i sakramentu udzieli JE ks. Bp Marek Solarczyk. Zapraszamy do udziału w tej ważnej uroczystości: rodziców, krewnych i znajomych naszej młodzieży oraz wszystkich parafian.
  2. Rekolekcje dla młodzieży przed Bierzmowaniem poprowadzi ks. Krystian Czerski, a spotkania odbędą się w poniedziałek i wtorek o godz. 18.30. W środę zaś na godzinę 19.15 zapraszamy na nabożeństwo pokutne i spowiedź  dla kandydatów, świadków, rodziców i bliskich naszej młodzieży.
  3. Zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uwolnienie w najbliższy piątek 21 listopada o godz. 18.00.
  4. W najbliższą sobotę 22 listopada o godz. 10.00 w katedrze Warszawsko – Praskiej odbędzie się uroczysta promocja lektorów i ceremoniarzy. Ks. Abp Henryk Hoser udzieli tych posług aż 10 ministrantom oraz jednemu lektorowi pochodzącym z naszej wspólnoty parafialnej. Lektorzy ustanowieni przez Biskupa są powołani w sposób szczególny do czytania Słowa Bożego podczas liturgii. Nasi nowi lektorzy zostaną wprowadzenie w posługę w naszej parafii w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.15.
  5. W przyszłą niedzielę 23 listopada przeżywać będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Tego dnia w naszej wspólnocie parafialnej gościć będzie ks. Dariusz Gugała, który wygłosi kazania i zbierze ofiary na budowę kościoła.
  6. Zapraszamy do sklepiku parafialnego, gdzie nabyć możemy katolicką prasę.