Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedziela Zwykła 13.11.2016r.


 1. OgłoszeniaZapraszamy w każdą niedzielę na cichą adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00.
 2. Dziś zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym
 3. Zapraszamy na nowennę przed uroczystością Chrystusa Króla, jako nasze przygotowanie do Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Jest ona odprawiana codziennie po Mszy św. wieczornej. Akt ten złożymy w jedności z całym kościołem w Polsce w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Na Sumie o 9.00 w uroczystości tej uczestniczyć będą władze miasta.
 4. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w środę o 19.00 w domu katolickim.
 5. W środę po Mszy wieczornej ks. Jakub i wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na uwielbienie połączone z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
 6. W piątek 18.11 o 18.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. bpa Marka Solarczyka. Zapraszamy na tę uroczystość i prosimy o modlitwę w intencji młodzieży.
 7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Łagiewnik na uroczystości związane z ogłoszeniem Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Zapisy u ks. Piotra i w Akcji Katolickiej. Koszt 65 zł. Wyjazd w sobotę 19. XI o godz.4.00.
 8. Na osobną pielgrzymkę 19.XI do Łagiewnik zapraszamy także młodzież pod patronatem Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Dzięki dofinansowaniu koszt pielgrzymki będzie wynosił 20 zł. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii, lub mailowo na stronie intronizacja1@gmail.com
 9. Za tydzień po Mszy o godz. 12.00.spotkanie rodziców i dzieci komunijnych z II grupy.
 10. Zapraszamy wszystkie rodziny, które przyjmowały pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży na spotkanie w przyszłą ni
  edzielę na godz. 19.00 w domu katolickim.
 11. Za tydzień zbiórka do puszek na budowę Pomnika Dziecka Utraconego, przy którym będzie miejsce pochówku dzieci zmarłych przed urodzeniem. Natomiast taca będzie przeznaczona na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
 12. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką. Dla dzieci „Ziarno”