Ogłoszenia duszpasterskie –XXXII Niedziela Zwykła–10.11.2019 r.


 1. W każdą niedzielę zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego. W czwartek adoracja po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30
 2. W każdy piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do modlitwy różańcowej w intencji kapłanów.
 3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
 4. W listopadzie rodziców z dziećmi zapraszamy na indywidualne spotkania z księdzem na plebanii. Prosimy o zapisywanie się na konkretne terminy w zakrystii. Można także zapisać się w tym tygodniu w kancelarii, lub telefonicznie. Proponowany grafik spotkań można sprawdzić tutaj. Spotkania są obowiązkowe.
 5. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
 6. Spotkanie wspólnoty młodzieżowej dzisiaj po Mszy wieczornej w Domu Katolickim.
 7. 11 listopada będziemy obchodzili 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 10.00. Przez władze naszego miasta jesteśmy  zaproszeni na obchody uroczystości od godz. 15.00 do MOK-u, a od godz. 18.00 na Skwer Pamięci Narodowej. Bliższe szczegóły na plakatach i stronie internetowej www.marki.pl
 8. Na stoliku leżą biuletyny o misjach i przekazy pieniężne na zakup ambulansu na potrzeby placówki prowadzonej przez siostry karmelitanki w Burundi.
 9. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać tacę na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
 10. Za tydzień przeprowadzimy także zbiórkę na rehabilitację i leczenie po udarze p. Patrycji Kiljańskiej, młodej matki dwójki dzieci. Prosimy o wsparcie finansowe i modlitwę w jej intencji i w intencji jej rodziny.
 11. Dzisiaj po mszach św. przeprowadzamy zbiórkę do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
 12. Prasa katolicka.