Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII Niedziela Zwykła 09.11.2014


1. W każdą niedziOgłoszeniaelę listopada zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji zmarłych o godz. 17.00. Kartki i imionami i nazwiskami zmarłych, które będą wyczytywane podczas różańca, będzie można wrzucać wraz z dobrowolną ofiarą do skrzynki umieszczonej przy figurze Chrystusa Zmartwychwstałego po prawej stronie prezbiterium.

2. Dziś członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zbierają do puszek ofiary  na przygotowanie na święta Bożego Narodzenia  160 paczek  dla dzieci z ubogich i wielodzietnych  rodzin, którym szczególnie potrzebne jest wsparcie i pomoc. Za każdą złożoną ofiarę składamy gorące podziękowanie. „Bóg zapłać”.

3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Emmanuel”, zaprasza w środę 12 listopada, na modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie. Nasze modlitewne spotkanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00.

4. W piątek 14 listopada o godz. 18.30 w kościele, kolejna próba starszej grupy młodzieży przez bierzmowaniem.

5. W sobotę 15 listopada o godz. 10.00 w kościele, spotkanie dla kandydatów i ministrantów.

6. W sobotę podczas Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencji ks. Marcina, który w tym tygodniu obchodzi swoje imieniny.

7. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10.15 spotkanie formacyjne dla młodszej grupy przygotowującej się do bierzmowania, a po Mszy o godz. 12.00, katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych.

8. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na wsparcie szkoły polonijnej.

9. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką.