Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedziela Zwykła 06.11.2016 r.


 1. OgłoszeniaZapraszamy w każdą niedzielę na cichą adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Nabożeństwa Różańcowego.
 2. Dziś członkowie Parafialnego Zespołu Caritas będą zbierali do puszek ofiary na przygotowanie paczek na święta Bożego Narodzenia. Pomoc Caritas tym razem skierowana jest szczególnie do osób starszych, chorych, samotnych i niepełnosprawnych.
 3. Za tydzień zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym
 4. Dziś po Mszy o godz. 12.00.spotkanie rodziców i dzieci komunijnych z I grupy tzn. Kl. III A, B i C, oraz szkoła „Ad Astra”
 5. Rekolekcje dla młodzieży, która w tym roku przystąpi do bierzmowania odbędą się w najbliższy czwartek i piątek o 19.00 oraz w sobotę od 11.00. Tego dnia także spowiedź dla kandydatów i ich rodziców. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
 6. Z racji rekolekcji dla bierzmowanych w czwartek nie będzie adoracji po Mszy wieczornej.
 7. W piątek 11.11 Święto Niepodległości. Msza św. w int. Ojczyzny o godz. 10.00. Wieczorem o 18.00 burmistrz zaprasza na obchody pod Pomnikiem Dziesięciu Powieszonych. W programie: złożenie wieńców, wręczenie statuetki Zasłużony dla Miasta Marek, ułożenie biało-czerwonej flagi ze zniczy, poczęstunek, pokaz laserowy „Historia Niepodległości Polski”.
 8. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie członków i sympatyków z opiekunem ks. Szymonem dziś o 15.00 w Domu Katolickim.
 9. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Chrystusa Króla, jako nasze przygotowanie do Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Będzie ona odprawiana codziennie po Mszy św. wieczornej.
 10. Zapraszamy na pielgrzymkę do Łagiewnik na uroczystości związane z ogłoszeniem Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Zapisy u ks. Piotra i w Akcji Katolickiej. Koszt 65 zł. Wyjazd w sobotę 19. XI o godz.4.00.
 11. Na osobną pielgrzymkę 19.XI do Łagiewnik zapraszamy także młodzież pod patronatem Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Dzięki dofinansowaniu koszt pielgrzymki będzie wynosił 20 zł. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii, lub mailowo na stronie intronizacja1@gmail.com
 12. W najbliższą sobotę 12.XI jesteśmy także zaproszeni na pieszą pielgrzymkę nocną w intencji rodzin do Niepokalanowa, oraz na czuwanie modlitewne. Autokar przy kościele o godz. 18.30, zapisywać się można do zeszytu złożonego na stoliku pod chórem.
 13. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką. Dla dzieci „Ziarno”