Ogłoszenia duszpasterskie – XXXI Niedziela Zwykła 03.11.2013


  1. OgłoszeniaW listopadzie codziennie o godz. 7.00 sprawowana będzie zbiorowa Msza św. gregoriańska. Imiona i nazwiska zmarłych polecanych w tej Eucharystii zostały podzielone na dwie części i będą odczytywane naprzemiennie co drugi dzień we wszystkie dni tygodnia poza niedzielą.
  2. W piątek 8 listopada kancelaria parafialna będzie nieczynna w godzinach przedpołudniowych.
  3. W sobotę 9 listopada odbędzie się nocna pielgrzymka do Niepokalanowa. Autokar podstawiony będzie przy kościele o godz. 18.00.
  4. W niedzielę 10 listopada członkowie Parafialnego Zespołu Caritas będą zbierać po Mszach św. ofiary na przygotowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia 180 świątecznych paczek dla dzieci z najbiedniejszych i wielodzietnych rodzin. Za zrozumienie, życzliwość i każdy dar serca gorąco dziękujemy. „Bóg zapłać”.
  5. W niedzielę 10 listopada po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.00 zapraszamy na kolejną katechezę o dla dorosłych w „Roku Wiary”. Katechezę pt. „Jak pomagać duszom w czyśćcu – historia i wskazówki Marii Simmy” poprowadzi ks. Łukasz.
  6. W niedzielę 10 listopada o godz. 18.00 Parafia NMP Matki Kościoła w Markach przy ul. Ząbkowskiej zaprasza na Mszę św. w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej oraz wieczornicę patriotyczną z udziałem uczestników Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego. Więcej informacji na stronie Akcji Katolickiej.
  7. W poniedziałek 11 listopada przypada liturgiczne wspomnienie św. Marcina z Tours. Ks. Marcin obchodzi swoje imieniny. W tym dniu o godz. 7.00 będzie sprawowana Msza św. w jego intencji. Życzenia imieninowe złożymy mu dzień wcześniej, w niedzielę 10 listopada po Mszy św. o godz. 12.00.

Dodaj komentarz