Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła 14.10.2018 r.


 

  1. Zapraszamy na adorację dzisiaj od 15.00 do 18.00 i w czwartek po Mszy św. wieczornej do 19.30.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie na godz. 17.15. Za odmówienie różańca w kościele, kaplicy, w rodzinie , wspólnocie zakonnej można uzyskać odpust zupełny.
  3. Spotkanie wspólnoty młodzieżowej dzisiaj po Mszy wieczornej w Domu Katolickim.
  4. Wczoraj odbyła się w katedrze promocja lektorska pięciu naszych parafian: Norberta Paciorka, Macieja Koca, Bartłomieja Głażewskiego, Szymona Kowalczyka i Pawła Szatana. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w posłudze. Jednocześnie przypominamy wszystkim, którzy otrzymali w przeszłości od biskupa posługę lektora, że jest ona bezterminowa i powinni tę służbę w Kościele wypełniać, niezależnie od wieku. Chłopców jak i dorosłych mężczyzn, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu zapraszamy, by zgłaszali się do ks. Jakuba. Zbiórka dla lektorów w piątek o godz. 19.00, a dla ministrantów i kandydatów w sobotę o 10.00.
  5. Kandydaci do bierzmowania, którzy rozpoczynają przygotowania, mogą sprawdzić podział na grupy w gablocie przed kościołem. Grupa A pierwsze spotkanie ma jutro, tj. 15.10 o godz. 19.00 w Domu Katolickim, grupa B zaczyna w przyszły poniedziałek.
  6. Od jutra będziemy przyjmować na wypominki i Mszę zbiorową gregoriańską.
  7. Wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar zaprasza na spotkanie osoby przeżywające kryzys w małżeństwie w najbliższy wtorek o godz. 19.00 w Domu Katolickim. Spotkania odbywają się w trzecie wtorki miesiąca.
  8. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych w piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim
  9. Za tydzień taca na misje, a przed kościołem zbierać będziemy ofiary na zdolną młodzież – stypendystów Fundacji Dzieło Trzeciego Tysiąclecia.
  10. Prasa katolicka.