Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła 8.10.2017


 

 1. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie na godz. 17.15. Za odmówienie różańca w kościele, kaplicy, w rodzinie , wspólnocie zakonnej można uzyskać odpust zupełny.
 2. W piątek 13.10 zapraszamy na procesję fatimską ulicami naszej parafii. Procesja wyruszy bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00. Tego dnia nabożeństwo różańcowe połączone będzie z procesją.
 3. Dzisiaj po Mszy o godz. 12.00.spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych z I grupy – kl. III A, B, C, D. Wszystkie dzieci z obu grup otrzymają różańce. Spotkanie dla II grupy będzie 15.10.
 4. Rozprowadzamy jubileuszowy folder o naszej parafii, oraz pamiątki jako cegiełki na pokrycie kosztów prac przy kościele.
 5. Zbieramy podpisy pod projektem ustawy zakazującej aborcji dzieci niepełnosprawnych. Listy na stolikach z tyłu kościoła.
 6. Przyjmujemy już intencje na Msze św. w roku 2018. Natomiast wypominki za zmarłych przyjmowane będą od przyszłego tygodnia w kancelarii lub zakrystii.
 7. Młodzież klas III Gim., która rozpoczyna przygotowania do bierzmowania w naszej parafii ma spotkanie w czwartek 12.10 o godz. 19.00.
 8. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 9.00. Dla pozostałych ministrantów zbiórka o godz. 10.00.
 9. Spotkanie dla przedstawicieli Koła Radia Maryja odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00 w Domu Katolickim w sali Jana Pawła II
 10. W sobotę 14.X odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka nocna z Miedniewic do Niepokalanowa. Wyjazd autokarem spod kościoła o 18.30. Chętnych zapraszamy do wpisywania się do zeszytu pod chórem.
 11. Dzisiaj Dzień Papieski: zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży.
 12. Za tydzień odbędzie się w naszej parafii odnowienie Misji Świętych (program).Bardzo prosimy młodzież, aby w następną niedzielę przyszła do kościoła na godz. 18.00. Po Mszy św. będzie nauka tematyczna dla młodzieży (obowiązkowo kandydaci do bierzmowania).
 13. Prasa katolicka.