Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła 12.10.2014


Ogłoszenia

1. Dziś przeżywamy XII Dzień Papieski pod hasłem „Świętymi bądźcie”. Po Mszach św., przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na stypendia fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia przeznaczone dla uzdolnionej lecz biednej młodzieży. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Przypominamy, że w naszej parafii rozpoczął się kurs przedmałżeński. Spotkania odbywają się w poniedziałki o godz. 19.00 w Domu Katolickim w sali Jana Pawła II.

2. W dniu jutrzejszym obchodzić będziemy Dzień Fatimski. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną. Po niej wyruszymy w procesji fatimskiej ulicami naszego miasta. Jutro nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.15.

3. Od jutra w kancelarii parafialnej przyjmujemy rezerwację Mszy św. na 2015 rok.

4. Wspólnota Odnowy w Duchu św. Emmanuel zaprasza w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej na adoracje Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.

5. W sobotę 18 października, ks. Łukasz będzie obchodził swoje imieniny. Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę św. o godz. 18.00, która będzie sprawowana w Jego intencji

6. W niedzielę 19 października, po Mszy św. o godz. 10.15 katecheza dla drugorocznej grupy młodzieży przygotowującej się do sakr. bierzmowania a po Mszy św. o godz. 12.00, katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych.

7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na „Radio Maryja”