Ogłoszenia duszpasterskie –XXVI Niedziela Zwykła–29.09.2019 r.


 1. W każdą niedzielę zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego, i w czwartek po Mszy św. wieczornej.
 2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św.: 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00. Spowiedź dla dzieci od 16.30. Do chorych udamy się od godz. 9.00.
 3. W I sobotę miesiąca o godz. 7.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00
 4. W każdy piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy do modlitwy różańcowej w intencji kapłanów.
 5. Dzisiaj po Mszy o godz. 12.00.spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych z kl. III. Na to spotkanie przynosimy wypełnione deklaracje zgłoszeniowe, które są wyłożone na stoliku pod chórem. Termin zgłaszania dzieci upływa 31.X.2019
 6. Trwają zapisy na przygotowanie do bierzmowania dla młodzieży klas I liceum i starszej z naszej parafii. Karty zgłoszeniowe, które leżą na stoliku pod chórem przynosimy wypełnione na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w czwartek 3.X o godz.19.30. Obecność kandydata i rodzica na tym spotkaniu jest obowiązkowa. Informacje u ks. Jakuba podczas dyżuru w kancelarii w środy i piątki.
 7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzona przez ks. Jakuba wraz z naszą wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym i Diecezjalną Diakonią Modlitwy Ruchu Światło-Życie.
 8. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
 9. Dzisiaj rozdanie intencji dla Kół Żywego Różańca na miesiąc październik.
 10. W przyszłą niedzielę, będziemy gościć w naszej parafii Ks. Marcina Brzeszczyńskiego, dyrektora Dzieła Misyjnego naszej diecezji, który wygłosi słowo Boże i przybliży nam działalność misjonarzy Diecezji Warszawsko-Praskiej. Po Mszach św., będzie można nabyć materiały misyjne i złożyć ofiarę na realizację projektów i pomoc dla naszych misjonarzy.
 11. Wspólnota Apostolatu Maryi Królowej III Tysiąclecia zaprasza na pielgrzymkę do Niepokalanowa na uroczystość zawierzenia się Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi. Wyjazd w najbliższą sobotę 5 października o 7.00 spod kościoła. Koszt 25 zł, zapisy i program na stoliku pod chórem.
 12. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 będziemy się modlić w intencji zmarłych i żyjących uczniów, wychowawców, nauczycieli i innych pracowników Szkoły Kinooperatorów w Markach. Na tę mszę jesteśmy zaproszeni przez absolwentów Szkoły.
 13. Księdzu Michałowi z okazji imienin składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa na drodze życia osobistego i kapłańskiego. Niech Matka Kapłanów otacza Go swoją miłością wspiera i w realizacji powołania.
 14. Prasa katolicka.