Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła 29.09.2013


  1. OgłoszeniaOd wtorku rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, na które zapraszamy codziennie o godz. 17.15, a w sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczornej.
  2. W czwartek 3 października będziemy przeżywać Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  3. W piątek 4 października przypada I-szy piątek miesiąca. Sakrament Pokuty podczas Mszy św. o godz. 7.00 i po południu od godz. 17.00. Kancelaria w po południu będzie nieczynna. Msza św. dla dzieci o godz. 17.00.
  4. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie ku czci Matki Bożej.
  5. W przyszłą niedzielę 6 października ks. Dariusz Gugała wygłosi kazania i zbierze ofiary na budowę kościoła przy ul. Ząbkowskiej.
  6. Narzeczonych pragnących wstąpić w związek małżeński serdecznie zapraszamy na kurs przedmałżeński. Spotkania będą odbywać się w czwartki o godz. 19.00 w Domu Katolickim w sali Jana Pawła II. W tym roku planujemy tylko dwa terminy kursów przedmałżeńskich: jesienny i wiosenny. Na pierwsze spotkanie kursu jesiennego zapraszamy w najbliższy czwartek 3 października. Szczegółowe informacje można znaleźć w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej w zakładce „kurs przedmałżeński”.
  7. Spotkanie informacyjne dla młodzieży klas III gimnazjum oraz starszych, którzy pragną rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania odbędzie się w niedzielę 13 października po Mszy św. o godz. 10.15.
  8. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 zapraszamy na kolejną katechezę o zagrożeniach duchowych. Katechezę pt. „O przyjemnym sposobie infekowania złem. Zakręcony świat muzyki” poprowadzi ks. Marcin.
  9. Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem, wolontariusze Parafialnego Caritas zbierają dzisiaj po Mszach św. ofiary na dalszą działalność i na przygotowanie dla dzieci paczek na Święta Bożego Narodzenia. Za każdy dar serca przekazany na wsparcie działań Caritas składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  10. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką: „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego  i „Idziemy”.