Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018 r.


 1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Marka Barszczewskiego kapłana diecezji Ełckiej studenta UKSW w Warszawie, który będzie także służył pomocą duszpasterską w naszej parafii.
 2. Zapraszamy na adorację dzisiaj od 15.00 do 18.00 i w czwartek po Mszy św. wieczornej w int. Ojczyzny do 20.00.
 3. Małżonkowie prowadzący Poradnię Rodzinną w naszej parafii zapraszają na warsztaty dla młodych żon(do 5 lat) wzmacniająco – uzupełniające wiedzę dotyczącą relacji w małżeństwie 29 września od 10.00 do 14.00 w Domu Katolickim. Bliższe informacje i kontakt w gablocie przed kościołem.
 4. Osoby pragnące zapisać się na przygotowanie do bierzmowania mogą wziąć ze stolika pod chórem kartę zgłoszeniową. Wypełnioną kartę należy przynieść na spotkanie organizacyjne dla młodzieży i rodziców, które odbędzie się 5.10 o godz. 19.00.
 5. Prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych o składanie kart zgłoszeniowych.
 6. W naszej parafii zawiązała się wspólnota młodzieżowa i schola młodzieżowa. Osoby chętne serdecznie zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. wieczornej.
 7. Zapraszamy do włączenia się w modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego w int. Ojczyzny, Kościoła i świata, szczególnie za prześladowanych chrześcijan, w piątek 28.09 o godz. 15.00 na rogach ulic, przy kapliczkach i krzyżach.
 8. Spotkanie organizacyjne i błogosławieństwo dla członków Apostolatu Maryi Królowej Trzeciego Tysiąclecia odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele.
 9. W najbliższą sobotę 29.09 zapraszamy osoby chore, ich opiekunów i seniorów na I Diecezjalny Dzień Chorego i Seniora do parafii św. Ojca Pio w Warszawie. Szczegóły i telefon kontaktowy w gablocie przed kościołem.
 10. W przyszłą niedzielę ks. Dariusz Gugała przeprowadzi zbiórkę na tacę na budowę kościoła przy ul. Ząbkowskiej.
 11. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 odprawiona będzie Masza św. w int. ks. Michała z okazji jego imienin.
 12. Zmieniliśmy grafik pracy kancelarii. Kancelaria będzie czynna we wtorki od 16.00 do 17.30, natomiast w czwartki nie będzie dyżuru porannego. Pozostałe godziny bez zmian.
 13. Prasa katolicka.