Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła 21.09.2014


  1. OgłoszeniaW dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12 rozpoczniemy piknik rodzinny POŻEGNANIE LATA U ŚW. IZYDORA. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, korzystając z wielu przygotowanych atrakcji.
  2. W dzisiejszą niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej gościmy Siostry Katarzynki. Siostry po Mszach św. będą zbierać ofiary do puszek na potrzeby zakonu.
  3. W piątek 26 września, czuwanie modlitewne Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Czuwanie rozpocznie się po Mszy św. wieczornej i zakończy Eucharystią sprawowaną w intencji Ojczyzny o godz. 21.00.
  4.  W niedzielę 28 września po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie organizacje z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Ks. Marcin bardzo prosi wszystkich rodziców o przybycie.
  5. W niedzielę 28 września zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnoświatowej modlitwie organizowanej po raz siódmy pod hasłem „Koronka na ulicach miast świata”. W tym roku miasto Marki włącza się do tej modlitwy po raz czwarty. Będziemy prosić Boga o miłosierdzie dla nas i całego świata. Idea odmawiania Koronki na ulicach i skrzyżowaniach naszych miast to przypominanie światu o przesłaniu Bożego Miłosierdzia.  Zachęcamy wszystkich parafian do organizowania się w grupy, które tego dnia o godz. 15.00 będą modliły się Koronką do Bożego Miłosierdzia przy przydrożnych, krzyżach, kapliczkach i skrzyżowaniach ulic naszego miasta.
  6. Kościelna Służba Porządkowa organizuje pielgrzymkę autokarową do sanktuarium MB Różańcowej w Gietrzwałdzie. Wyjazd w niedzielę 5 października o godz. 6.00 spod kościoła św. Izydora, powrót wieczorem. Koszt wyjazdu 60 zł. od osoby. Zapisy w kiosku parafialnym.
  7. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką.