OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09.2022


 1. Kandydaci do bierzmowania (I rok) – uczniowie klas I liceum i starsi mogą jeszcze do końca tygodnia pobierać karty zgłoszeniowe. A rodzice mogą je oddawać wypełnione osobiście ks. Rafałowi. Ostateczny i nieprzekraczalny czas oddawania kart to koniec września.
 2. Rafał zaprasza młodzież licealną na wspólne spotkanie w każdą niedzielę o 19.15 w Domu Katolickim. Jest to okazja do pogłębienia wiary i lepszego poznania Boga.
 3. Studentów i starszą młodzież pracującą ks. Rafał zaprasza na spotkania Duszpasterstwa Akademickiego „Stolica M.” w każdy piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim. Pierwsze powakacyjne spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek 23 IX.
 4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z roku II odbędzie się w najbliższą sobotę. O 18.00, a po Mszy św. spotkanie w kościele. Spotkania z Mszą św. są obowiązkowe.
 5. Rodziców dzieci komunijnych prosimy o składanie deklaracji do księdza w zakrystii, lub w kancelarii.
 6. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 11.00 w Domu Katolickim.
 7. Dzisiaj (wspomnienie św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży) na Mszy św. o 10.30 święcimy tornistry i przybory szkolne.
 8. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny w najbliższy czwartek 22 IX o 18.00 i na różaniec po Mszy św. w intencji Ojczyzny i kapłanów.
 9. Poradnia Rodzinna i Mediacji przy naszej parafii prowadzi bezpłatne konsultacje w każdy czwartek 10.00 – 12.00. W przypadku trudności w małżeństwie, lub w obszarze rodzicielskim, jeśli potrzebne jest wsparcie zachęcamy do kontaktu. Zapisy przez telefon 504 181 627.
 10. W następną niedzielę o. Symeon misjonarz z Maroka wygłosi słowo Boże i przeprowadzi zbiórkę do puszek na cele misyjne.
 11. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, pomoc i organizację pikniku parafialnego. Dziękujemy Urzędowi Miasta, policji, straży, wojsku, artystom, grupom parafialnym, sponsorom, darczyńcom za wkład finansowy, tym którzy upiekli ciasto, ofiarowali swój czas, którzy podarowali fanty na loterię (wszystkie fanty – ponad 400 rozeszło się 1,5 godz. przed końcem pikniku). Dziękujemy też wszystkim parafianom, którzy przyszli na piknik i radowali się wspólnie spędzanym czasem.
 12. Prasa katolicka.