Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2013


  1. OgłoszeniaSą jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę do Izraela na uroczyste zakończenie Roku Wiary w Ziemi Świętej,  w dniach 16 – 23 listopada. Opiekę duchowa w czasie pielgrzymki będzie sprawował ks. Zbigniew Kloch, wikariusz parafii pw. NMP Matki Kościoła z ul. Ząbkowskiej. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. Zgłoszenia przyjmuje Marek Kroczek, Prezes Akcji Katolickiej.
  2. Zapraszamy na warsztaty dla małżeństw „NAWIGACJA W RODZINIE”. Małżonkom zostaną zaproponowane ciekawe ćwiczenia, które pozwolą przyjrzeć się sobie i swojej rodzinie. Warsztaty odbędą się w dzisiaj o godz. 17.00 w Domu Katolickim. Warto zabrać długopisy i w razie potrzeby okulary. Na warsztaty można przyjść z dziećmi, będzie im zapewniona opieka.
  3. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Przyjmujemy też na zbiorową Mszę św. gregoriańską za zmarłych. Będzie ona odprawiana przez 30 dni począwszy od 2 listopada.
  4. W czwartek 24 października 2013 r. o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uwolnienie, którą w zastępstwie ks. Marcina Hołuja – egzorcysty, poprowadzi ks. Marcin.
  5. W piątek 25 października po Mszy św. wieczornej zapraszamy na czuwanie modlitewne Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Na zakończenie o godz. 23.00 sprawowana będzie Eucharystia w intencji Ojczyzny.

Dodaj komentarz