OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09.2022


 1. Kandydaci do bierzmowania (I rok) – uczniowie klas I liceum i starsi mogą od dziś odbierać w zakrystii karty zgłoszeniowe. Wypełnione karty oddają rodzice na pierwszym spotkaniu (tylko dla rodziców) 17 IX o godz. 18.00 Msza św., a po Mszy św. spotkanie.
 2. Młodzież licealną, która pragnie bardziej dojrzale przeżywać swoją wiarę, pogłębić swoje życie wewnętrzne ks. Rafał zaprasza na wspólne spotkania w każdą niedzielę o 19.15 w Domu Katolickim. Najbliższe spotkanie w następną niedzielę 18 IX.
 3. Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy na pierwsze spotkanie – w czwartek 15 IX w kościele po Mszy św. wieczornej o 18.45.
 4. W następną niedzielę (wspomnienie św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży) poświęcimy tornistry i przybory szkolne na Mszy św. o 10.30.
 5. Kurs przedmałżeński w nas naszej parafii rozpocznie się w najbliższą środę 14 IX 2022. Zapisy u księdza w zakrystii, lub w kancelarii.
 6. Dzisiaj po sumie odpustowej o 12.00 zapraszamy na rodzinny piknik. W programie m.in. atrakcje dla dzieci – animacje, iluzjonista. Ks. Bogusław Kowalski i „Czarny humor”, koncerty zespołów, warsztaty baniek mydlanych, dmuchańce, konie, loteria fantowa, grill, ciasta i wiele innych. Na zakończenie od 19.00 potańcówka dla dorosłych z wodzirejem oraz ognisko.
 7. Serdecznie dziękujemy zespołowi Emmanuel, który poprowadził dzisiaj podczas Mszy św. oprawę muzyczną. Zespół nagrał dwie płyty, które będzie można nabyć po każdej mszy św. i w ten sposób wesprzeć dzieło ewangelizacyjne.
 8. We wtorek 13 września zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym i procesji fatimskiej wokół kościoła po Mszy św. wieczornej.
 9. W środę 14.IX obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 10. Msza św. dla członków Apostolatu Maryi Królowej III Tysiąclecia będzie odprawiona w najbliższy czwartek 15 września o 18.00.
 11. Przeżywamy Rok Jubileuszowy św. Izydora – 400 lecie jego kanonizacji. W czwartek 15 dnia kolejnego miesiąca po Mszach św. przed relikwiami Patrona naszej parafii, przez jego wstawiennictwo będziemy polecali P. Bogu nasze intencje.
 12. Przypominamy o zmianach godzin pracy kancelarii. We wtorek zamiast od 18.30 kancelaria będzie otwarta od 16.00 do 17.30. A w czwartek zamiast od godz. 16.00 kancelaria będzie czynna od 18.30 do 20.00. Pozostałe godziny bez zmian.
 13. Jeszcze dzisiaj przyjmujemy podpisy na listy wsparcia obywatelskiego projektu „W obronie chrześcijan” ustawy o zmianie ustawy – Kodeks Karny. Podpisy możemy składać w zakrystii.
 14. Roman Kot składa serdeczne podziękowania za zebrane ofiary (ponad 9000 zł) na budowę kościoła w parafii M.B. Pompejańskiej.
 15. W sobotę 13 sierpnia zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym i procesji fatimskiej wokół kościoła po Mszy św. wieczornej W sobotę 13 sierpnia zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym i procesji fatimskiej wokół kościoła po Mszy św. wieczornej.
 16. Za tydzień taca na utrzymanie seminarium duchownego naszej diecezji.
 17. Prasa katolicka.