OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09.2023


  1. Dzisiaj po sumie odpustowej o 12.00 zapraszamy na rodzinny piknik. W programie m.in. atrakcje dla dzieci – animacje, iluzjonista, dmuchańce, konie, loteria fantowa, grill, ciasta i wiele innych. Na zakończenie od 19.00 potańcówka dla dorosłych z wodzirejem, oraz ognisko.
  2. Rodzice dzieci I komunijnych mogą odbierać deklaracje w kościele dzisiaj i następną niedzielę. Dzieci zasadniczo przychodzą na Mszę św. o 10.30. Rodziców zapraszamy na pierwsze spotkanie – w czwartek 21 IX w kościele po Mszy św. wieczornej o 19.00, na które przynoszą wypełnione deklaracje.
  3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkich chętnych na wspólne spotkanie modlitewne w każdą środę po mszy świętej wieczornej. Spotkania są otwarte dla wszystkich chętnych.
  4. Dziś spotkania młodzieży licealnej nie będzie z powodu pikniku. Następne spotkanie dla młodzieży 16.09 w sobotę o godz. 19.00 po Mszy Św. wieczornej w Domu Katolickim.
  5. Nowi kandydaci do bierzmowania mogą od dziś odbierać karty zgłoszeniowe w zakrystii lub kancelarii. Wypełnione karty oddają rodzice na wspólnym spotkaniu tylko dla rodziców. W kościele w piątek 22.09 o godz. 18.00 Msza Św., następnie spotkanie.
  6. W środę 13 września zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym i procesji fatimskiej wokół kościoła po Mszy św. wieczornej.
  7. Serdecznie dziękujemy ks. Markowi Gradzińskiemu za poprowadzenie 40 godzinnego nabożeństwa i uroczystości odpustowej, za modlitwę i wygłoszone słowo Boże.
  8. Za tydzień taca na utrzymanie seminarium duchownego naszej diecezji.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.