Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła 10.09.2017


1.      Dziękujemy ks. Stanisławowi Malinowskiemu za poprowadzenie 40-godzinnego nabożeństwa i dzisiejszego odpustu.

2.      Dziś nie będzie adoracji.

3.      Dzisiaj po sumie odpustowej zapraszamy na piknik parafialny. W programie m.in. tańce, gry i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzone przez ekipę profesjonalnych wodzirejów, a także o 15.30 występ ks. Bogusława Kowalskiego, a w finale o 19.00 występ zespołu „Razem za Jezusem”.
Będzie to rozpoczęcie obchodów jubileuszu 100-lecia parafii. Przygotowaliśmy folder o historii naszej parafii i jubileuszowe gadżety jako cegiełki na pokrycie kosztów odnowienia kościoła i prac przy kościele.

4.      Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w pracach oraz przygotowaniu pikniku zarówno materialnie, jak i przez osobiste zaangażowanie. Dziękujemy także za ofiary złożone w zeszłym tygodniu na tacę, które przeznaczyliśmy na dofinansowanie czyszczenia kościoła.

5.      W najbliższą środę po Mszy św. wieczornej procesja fatimska wokół kościoła.

6.      Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.

7.      Za tydzień, 17 września po Mszy o 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III, przygotowujących się do I Komunii św.

8.      Także w przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie przygotowania do bierzmowania dla młodzieży klas III Gim. i rodziców o godz. 19.00 w kościele. Natomiast młodzież, która rozpoczęła przygotowania w zeszłym roku będzie miała pierwsze spotkanie w piątek 15.09 – grupa A i 22.09 – grupa B (godz. 19.00).

9.      W przyszłą niedzielę taca na nasze seminarium duchowne.

10.  Rozpoczął się kurs przedmałżeński w naszej parafii, spotkania we środy o 19.00.

11.  Krucjata Różańcowa zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Różaniec do granic”, wyjazd pielgrzymkowy z parafii 7.10. Bliższe informacje i zapisy w każdą niedzielę przy stoliku w kościele i w gablocie.

12.  Prasa katolicka.