OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.08.2023


  1. W sobotę 26.08 obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  2. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny w najbliższy czwartek o 18.00 i na różaniec po Mszy św. w intencji Ojczyzny i kapłanów.
  3. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w środę 6 IX 2023 i potrwa do 18 XI. Zapisy u księdza w zakrystii, lub w kancelarii.
  4. Z racji na zbliżający się 10 IX odpust i piknik w naszej parafii, za tydzień odbędzie się wielka zbiórka fantów, które będą losowane podczas loterii na pikniku. Prosimy o przynoszenie rzeczy nowych, ciekawych – takich które sami chcielibyśmy dostać jako upominek. Potrzebujemy ciągle fantów dla dzieci: gry, zabawki… , jak i dla dorosłych: książki itp. Za tydzień wolontariusze z domowego kościoła po każdej mszy św. przy drzwiach wejściowych do kościoła będą zbierali przyniesione fanty. Nadal zapraszamy chętne osoby do pomocy i oczekujemy na sponsorów, oraz na wsparcie od firm i przedsiębiorstw. Prosimy o kontakt.
  5. Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma Mszy św. w dni powszednie o 8.00, nie ma dyżurów porannych w kancelarii z wyjątkiem sobót.
  6. Dzisiaj po Mszach św. przeprowadzimy zbiórkę do puszek na utrzymanie Radia Maryja i TV Trwam. Bardzo prosimy o wsparcie naszych katolickich mediów.
  7. W przyszłą niedzielę przedstawiciele fundacji Boży Dar przeprowadzą zbiórkę do puszek dla ciężko poparzonego 16 letniego Konrada.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.