Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedziela Zwykła 19.08.2018 r.


 1. Dzisiaj na Mszy o godz. 12.00 pożegnamy ks. Piotra, który od następnej niedzieli podejmie posługę duszpasterską w parafii Dąbrówka.`
 2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu dzisiaj od godz. 15.00 do Mszy wieczornej, oraz w czwartek po Mszy wieczornej do 20.00 (modlitwa w int. Ojczyzny).
 3. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych w piątek 24.08 o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
 4. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w środę 5.IX i potrwa do 7.XI. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 5. W dniach 3-9 września Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Warszawsko-Praskiej i Fundacja „Razem dla Młodych” organizują wakacyjno-szkoleniowy wyjazd do Broku w ramach programu: „Młodzi dla środowiska”. W programie: codzienna Msza Św., szkolenia edukacyjne, wycieczki, spływ kajakowy, park linowy. Koszt wyjazdu 150 zł. Wiek uczestników 18+. Zapisy i więcej informacji drogą mailową na adres: sekretariat@sdm.waw.pl lub u diecezjalnego duszpasterza młodzieży ks. Michała Dziedzica nr tel.: 512 913 429
 6. Zapraszamy na wyjazd do Niepokalanowa 1.09 na uroczystą inaugurację Światowego Centrum Modlitwy o Pokój, którego częścią jest Kaplica Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapisy na stoliku z tyłu kościoła. Bliższe szczegóły w gablocie Akcji Katolickiej.
 7. Akcja Katolicka zaprasza także na wyjazd na Litwę, by wziąć udział w spotkaniu z Ojcem Świętym Franciszkiem podczas jego pielgrzymki w dniach 22-23 września br. Koszt 450 zł. Zapisy na stoliku z tyłu kościoła. Bliższe szczegóły w gablocie Akcji Katolickiej i na stronie www.akcja.marki.net.pl.
 8. W okresie wakacji spowiadamy w dni powszednie przez ok. 15 minut przed Mszą św. Prosimy, by przychodzić wcześniej.
 9. Przypominamy o wakacyjnym porządku nabożeństw, oraz pracy kancelarii. Nie ma Mszy o 8.00, nie ma dyżurów porannych kancelarii z wyjątkiem sobót.
 10. Dzisiaj nasze koło Caritas zbierać będzie ofiary na przybory szkolne dla dzieci z najbiedniejszych i wielodzietnych rodzin.
 11. Za tydzień s. Zuzanna Kanoniczka Ducha Świętego po Mszach św. będzie zbierała ofiary na operację swojej mamy.
 12. Prasa katolicka.