Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła 18.08.2013


  1. OgłoszeniaParafialny Zespół Caritas przypomina, iż w dzisiejszą niedzielę są zbierane do puszek ofiary przeznaczone za zakup przyborów szkolnych dla 130 dzieci i młodzieży z najbiedniejszych i wielodzietnych rodzin naszej parafii. Za każdy dar serca i okazane zrozumienie składamy gorące podziękowanie. „Bóg zapłać”!
  2. Informujemy, że powstał w Markach Klub Honorowych Dawców Krwi „KROPELKA ŻYCIA”. Dnia 29 sierpnia 2013 r. w godz. 10.00-15.00 pod Urzędem Miasta będzie podstawiony autobus, w którym można będzie oddać krew, a dla chętnych osób będzie to także okazja do zapisania się do klubu. Osoby zainteresowane odsyłamy po więcej informacji na naszą stronę internetową.
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową organizowaną przez Kościelną Służbę Porządkową „Totus Tuus” na Jasną Górę z racji odpustu Matki Bożej Częstochowskiej. Wyjazd 25 sierpnia 2013 r. o godz. 5.30, powrót w poniedziałek. Koszt pielgrzymki 60 zł. od osoby. Zapisy prowadzone są dzisiaj po wszystkich Mszach św. w kiosku parafialnym.