Ogłoszenia duszpasterskie XVII Niedziela Zwykła 29.07.2018 r.


 

 1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu dzisiaj od godz. 15.00 do Mszy wieczornej, oraz w czwartek po Mszy wieczornej. W czwartek do 19.30
 2. W tym tygodniu przypadło wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej okazji, dzisiaj po Mszach św. błogosławić będziemy samochody i inne pojazdy.
 3. Organizowana jest pielgrzymka autokarowa do sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Mariankach k. Góry Kalwarii, gdzie będzie miała miejsce modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie za wstawiennictwem św. St. Papczyńskiego. Wyjazd w sobotę 04.VIII o godz. 13.30. Zapisy przy stoliku.
 4. W okresie wakacji spowiadamy w dni powszednie przez ok. 15 minut przed Mszą św. Prosimy, by przychodzić wcześniej.
 5. Przypominamy, że przez cały lipiec i sierpień obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw, oraz pracy kancelarii. Nie ma Mszy o 8.00, nie ma dyżurów porannych kancelarii z wyjątkiem sobót.
 6. Konferencja przedchrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych z naszej parafii w piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.
 7. Dzisiaj rozdanie intencji dla Kół Żywego Różańca na miesiąc.
 8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św.: 7.00, 18.00. Spowiedź od 17.30. Do chorych udamy się od godz. 9.00.
 9. W I sobotę miesiąca o godz. 7.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo wynagradzające Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP.
 10. 5 i 6 sierpnia ruszają piesze pielgrzymki na Jasna Górą. Zapisy m.in. w kościele oo. Paulinów przy ul. Długiej, w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu, w kościele MB Ostrobramskiej przy ul. Ostrobramskiej 72.
 11. Prasa katolicka.