Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła 26.07.2015 r.


  1. OgłoszeniaZgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem, w  dzisiejszą  niedzielę  wolontariusze Parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary przeznaczone na zakup wyposażenia szkolnego  dla 120 dzieci podopiecznych Caritas. Będzie to jubileuszowa , 20-ta już akcja szkolna mająca na celu pomoc rodzicom z najbiedniejszych i wielodzietnych rodzin w wyposażeniu dzieci  w tornistry, plecaki  i niezbędne przybory szkolne. Akcję szkolną można wesprzeć także poprzez przekazanie dla dziecka w określonym wieku, np. do klasy I, II itp. wypełnionego  plecaka lub paczki z zakupionym szkolnym wyposażeniem. Za każdą formę pomocy składamy serdeczne podziękowania. „Bóg zapłać”.
  2. W czwartek 30.07 zapraszamy na czuwanie modlitewne Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Rozpocznie się ono po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. O godzinie 21.00 będzie odprawiona Eucharystia w intencji Ojczyzny.
  3. Na stoliku po chórem znajduje się lista poparcia wraz z petycją mieszkańców Białołęki i okolicznych miejscowości w sprawie zmiany lokalizacji końcowej stacji II linii metra z Targówka na Białołękę wschodnią. Chętni mogą poprzeć petycję poprzez złożenie podpisu na listach poparcia.
  4. W tym tygodniu 1 sierpnia przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 7.00.
  5. Również w sobotę 1 sierpnia przypada 71 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Tego dnia w naszym kościele o godz. 18.00 będzie odprawiona Eucharystia w intencji ofiar Powstania.
  6. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką.

1.     Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem, w  dzisiejszą  niedzielę  wolontariusze Parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary przeznaczone na zakup wyposażenia szkolnego  dla 120 dzieci podopiecznych Caritas. Będzie to jubileuszowa , 20-ta już akcja szkolna mająca na celu pomoc rodzicom z najbiedniejszych i wielodzietnych rodzin w wyposażeniu dzieci  w tornistry, plecaki  i niezbędne przybory szkolne. Akcję szkolną można wesprzeć także poprzez przekazanie dla dziecka w określonym wieku, np. do klasy I, II itp. wypełnionego  plecaka lub paczki z zakupionym szkolnym wyposażeniem.

Za każdą formę pomocy składamy serdeczne podziękowania. „Bóg zapłać”.

2.     W czwartek 30.07 zapraszamy na czuwanie modlitewne Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Rozpocznie się ono po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. O godzinie 21.00 będzie odprawiona Eucharystia w intencji Ojczyzny.

3.     Na stoliku po chórem znajduje się lista poparcia wraz z petycją mieszkańców Białołęki i okolicznych miejscowości w sprawie zmiany lokalizacji końcowej stacji II linii metra z Targówka na Białołękę wschodnią. Chętni mogą poprzeć petycję poprzez złożenie podpisu na listach poparcia.

4.     W tym tygodniu 1 sierpnia przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 7.00.

5.     Również w sobotę 1 sierpnia przypada 71 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Tego dnia w naszym kościele o godz. 18.00 będzie odprawiona Eucharystia w intencji ofiar Powstania.

6.     Zapraszamy do sklepiku parafialnego po prasę katolicką.